Mikołajkowy Turniej w Akrobatyce Sportowej  5.12.2020

 

W dniu 5.12.2020r. odbył się kolejny Mikołajkowy Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness. W turnieju wzięło udział 78 zawodniczek i zawodników. Zawody odbyły się w następujących konkurencjach :

- dwójki dziewcząt - pierwszy krok akrobatyczny

- trójki dziewcząt - pierwszy krok akrobatyczny

- ćwiczenia indywidualne dziewcząt i chłopców - pierwszy krok akrobatyczny 

- dwójki dziewcząt - klasa młodzik

- fitness

W związku z obostrzeniami zawody odbyły się bez udziału publiczności. Z powodu kwarantanny jedna z zawodniczek zaprezentowała układ online.

 

 

Wyniki : 

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT :

 

7 MIEJSCE : KRUSZONA GABRYSIA , SUCHOCKA EMILA

6 MIEJSCE : MIRONOWICZ MILENA , SZCZEPAŃSKA VANESSA

5 MIEJSCE : TOMCZAK MAJA , GĘBSKA JULIA 

4 MIEJSCE : ŻARSKA NATALIA , SIERŻANT WIKTORIA

3 MIESJCE : KACZYŃSKA ADRIANA , ROMAŃCZUK ZUZIA

3 MIEJSCE : STANISZ KLARA , RAKOWSKA KASIA 

2 MIEJSCE : CISZEWSKA KINGA , ZAREMBA OLIWIA

1 MIEJSCE : KUBACKA ZOSIA , FURYK ZUZIA

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT 

 

1 MIEJSCE : SZCZECIŃSKA MAJA , KOSIŁOWICZ KORNELA, KOSIŁOWICZ KLAUDIA 

 

GRUPA PRZEDSZKOLNA :

 

7 MIEJSCE : KISIEL PATRYCJA

6 MIEJSCE : MORDAKA ALICJA

5 MIEJSCE : ALBAŃSKA GABRYSIA

4 MIEJSCE : SPRYSZYŃSKA NINA 

3 MIEJSCE : TOMASZEWICZ ALICJA

3 MIEJSCE : ADAMOWICZ NICOLA 

3 MIEJSCE : ROLBIECKA POLA

2 MIEJSCE : DZIĘCIOŁ MARYSIA

2 MIEJSCE : SZYBCIO ZUZANNA

1 MIEJSCE : SPRYSZYŃSKA HANNA

 

GRUPA SZKOLNA : 

 

7 MIEJSCE : MARKIEWICZ MARIA

6 MIEJSCE : GAJOS HANNA

5 MIEJSCE : MARKIEWICZ HELENA

4 MIEJSCE : KURAN ZUZANNA

3 MIEJSCE : ZAWADZKA WIKTORIA

2 MIEJSCE : SEPIOŁO LENA

2 MIEJSCE : WISŁOCKA KAROLINA

1 MIEJSCE : PRYCZEK GABRIELA

 

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE  DZIEWCZĄT:

 

4 MIEJSCE :  WIELGUS LENA

4 MIEJSCE :  MIŁKOWSKA LENA

4 MIEJSCE :  KORCZYŃSKA MAJA

4 MIEJSCE :  WOJCIECHOWSKA ROKSANA

4 MIEJSCE :  INGIELEWICZ KINGA

4 MIEJSCE :  SKIBA WERONIKA

4 MIEJSCE :  SUCHOCKA MAJA

4 MIEJSCE :  GUZ KORNELA

4 MIEJSCE : SZABLIŃSKA KINGA

4 MIEJSCE : HELLER KORNELIA

4 MIEJSCE : IWANOWSKA POLONIA

3 MIEJSCE : ROLBIECKA WIKTORIA

2 MIEJSCE : RYCZKO MILENA

1 MIEJSCE : KUKUTIS HANIA

1 MIEJSCE : BRYSIAK MAJA

 

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE  CHŁOPCÓW:

 

1 MIEJSCE : KUMOREK PATRYK

 

ĆWICZENIA WOLNE MŁODZ.

 

1 MIEJSCE : KORYCKA WIKTORIA

1 MIEJSCE : GUMIENICZUK WERONIKA

 

ĆWICZENIA DWÓJKOWE 

 

3 MIEJSCE :  PONICHTERA HANIA, GOCAŁEK MARTYNA

2 MIEJSCE : SOBOLEWSKA NELA , SOBOLEWSKA JULA

2 MIEJSCE : BALCZEWSKA KAROLINA, GOLAŃSKA MARTYNA

2 MIEJSCE : SZTOBNICKA MARTYNA, JENCZAK ALA

1 MIEJSCE : CZAJKOWSKA HANNA , PAPICH NATALIA

 

FITNESS - GRUPA MŁODSZA 

 

7 MIEJSCE : TRYBUŁA MICHELLE

6 MIEJSCE : ŻARSKA NATALIA

5 MIEJSCE : MIRONOWICZ MILENA

4 MIEJSCE : CZAJKOWSKA HANNA

4 MIEJSCE : SZCZECIŃSKA MAJA

3 MIEJSCE : KOSIŁOWICZ KLAUDIA

2 MIEJSCE : SIERŻANT WIKTORIA

1 MIEJSCE : KOSIŁOWICZ KORNELIA

 

FITNESS - GRUPA STARSZA

 

3 MIEJSCE : KISIEL GABRYSIA

3 MIEJSCE : KUZDRA LAURA

2 MIEJSCE : MACHAJEWSKA PATRYCJA

1 MIEJSCE : SKOWRON ZUZANNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05 grudnia 2020

Mikołajkowy Turniej w Akrobatyce Sportowej  5.12.2020

wioletta@akrofitness.com.pl

+48 608 554 258