Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej 12.12.2020r.

ceremonia otwarcia godz. 11:00

 

W dniu 12.12.2020r. odbędzie się Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr6 przy ul. Kopernika 18 w Szczecinku.

 

Uroczyste otwarcie turnieju  odbędzie się o godz.11.00.

 

W turnieju zaprezentują się akrobatyczne kluby sportowe działające na terenie naszego województwa

- La Passion Kołobrzeg ,

- ALKS Borne Sulinowo,

- UKS Czaplinek

- UKS Akrofitness Szczecinek

 

Turniej zostanie przeprowadzony w klasie młodzik ,w klasie III,II w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

 

W związku z obostrzeniami Zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

 

Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie internetowej klubu oraz na stronie internetowej Gawex Media .

 

Serdecznie zapraszamy .

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

WOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATCE SPORTOWEJ

12.12.2020 SZCZECINEK

 

 

SOLISTKI ROCZNIK 2008 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.WIKTORIA OLESIAK 9,5 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG
2.ZUZANNA KWIATKOWSKA 9,3 PKT ALKS BORNE SULINOWO
3.NIKOLA KLAMAN 9,2 PKT UKSA AKROFITNESS SZCZECINEK
4.WIKTORIA CHROŚCICKA 8,8 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2008 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.LENA KRĘZLEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2013 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.NINA SMIAŁKOWSKA 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO


SOLISTKI ROCZNIK 2012 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.PATRYCJA KAWA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2010 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.ZUZANNA KARAWAJSKA 9,7 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
2.LENA USIK 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
2.PAULINA SŁOWIKOWSKA 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2010 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.ZUZANNA CIEŚLA 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA MŁODZIK

 

1.KAROLINA BELCZEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
MARTYNA GOLAŃSKA


2.NATALIA PABICH 9,3 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
HANNA CZAJKOWSKA

 

3.NELA SOBOLEWSKA 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
JULIA SOBOLEWSKA


3.ALICJA JENCZAK 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
MARTYNA SZTOBNICKA

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III -KATEGORIA MISTRZOWSKA


1.PATRYCJA KASZUBA 9,7 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG
PAULINA KIEŁBASA
BEATA CIĘSZCZYK


2.MAJA BICZKUS 9,2 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG
ANIELA POPIÓŁ
KAMILA ZUBKO

 

SOLIŚCI ROCZNIK 2011 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.MACIEJ JURSA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLIŚCI ROCZNIK 2008-2009 – KATEGORIA DEBIUT


1.JAKUB MACZUŁA 9,6 PKT ALKS BORNE SULINOWO
2.ARTUR PIEKARSKI 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO


DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA II -KATEGORIA DEBIUT

 

1.PAULINA SŁOWIKOWSKA 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
MARTYNA ŁUKASZCZUK


1.LENA USIK 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
LIWIA STAŃCZYKOWSKA


2.OLIWIA GRABDA 9,3 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
KORNELIA GRABDA

 

SOLISTKI ROCZNIK 2009 – KATEGORIA DEBIUT

 

1.MAJA BICZKUS 9,6 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG
2.KALINA NAGÓRSKA 9,5 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK
3.NIKOLA MICHALAK 9,4 PKT ALKS BORNE SULINOWO
3.LUIZA BORCHARDT 9,4 PKT ALKS BORNE SULINOWO
4.KATARZYNA RUDY 9,3 PKT ALKS BORNE SULINOWO
4.ZOFIA SZURGOT 9,3 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

5.ZOFIA LENART 9,2 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK
6.AMELIA SAPIŃSKA 9,1 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK
6.NICOLETTA WEGNER 9,1 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA II – DEBIUT

 

1.KORNELIA GRABDA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
OLIWIA GRABDA
MAJA JUREWICZ


2.PATRYCJA KAWA 8,9 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
MAGDALENA HRYCENKO
JULIA PODGÓRSKA

 

TRÓJKI DZIEWCZAT KLASA MŁODZIK

 

1.HANNA PONICHTERA 9,4 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
HANNA ŁOPIŃSKA
WIKTORIA KORYCKA


2.MARTYNA GOCAŁEK 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
NATALIA PABICH
HANNA CZAJKOWSKA

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.LENA KRĘZLEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
KLAUDIA ŚLEDŹ

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – KSTEGORIA DEBIUT

 

1.DOMINIKA KOŁOMYCKA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
MARTYNA STRZEDZIŃSKA


2.OLIWIA SEMERDA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
DOMINIKA DENDEK


2.DARIA SOBOLEWSKA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK
ZUZANNA BORATYŃSKA

 

SOLISTKI ROCZNIK 2007 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.EMILIA BOHDANOWICZ 9,5 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

SOLISTKI ROCZNIK 2006 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.OLIWIA NIEDŹWIEDŹ 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2005 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.MAGDALENA HRYCENKO 10,0 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

 

SKŁAD KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ:


1.WIESŁAWA PAŃTAK
2.RÓŻA ANDRZEJEWSKA
3.JOANNA LEBODA


SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW – WIOLETTA SZYDLAK

 

 

SPONSOR TURNIEJU:

 

- STAROSTWO POWIATOWE SZCZECINEK

- USŁUGI REKREACYJNO-SPORTOWE ,,FIGURA’’ WIOLETTA

SZYDLAK

 

PARTNER TURNIEJU: OSIR SZCZECINEK

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

- TV GAWEX SZCZECINEK

- PCCAM TECHNOLOGY DARIUSZ PAŃTAK

08 grudnia 2020

Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej 12.12.2020r.  - ceremonia otwarcia godz 11:00

wioletta@akrofitness.com.pl

+48 608 554 258